O nas

Klinika Isida to jest największe centrum medyczne w Ukrainie, że zajmuje się zdrowiem kobiety i płanowaniem rodziny. Za 24 lat pracy naszymi pacjentami stanęli 110 000 osób, 12 000 pierwotnych zwróceń tylko w roku 2014. Mamy 4 kliniki w Kijowie, powierzchnią ogólną 10 000 m.kw., gdzie są wyposażone najnowsze diagnostyczne, laboratoryjne i lecznicze technologie, pozwalające odczuć radość macierzyństwa i przywrócić zdrowie i harmonię życia dziesiątkom tysięcy kobiet. Ponad 600 pracowników, z których są 90 najbardziej doświadczonych lekarzy, dopomagających naszym pacjentom.

Klinika ISIDA – jedna z twórców leczenia niepłodności w Ukrainie. 24 lata po temu, działalność kliniki zaczęła się właśnie za pomocą rozwiązania takiego problemu pacjentów. Doskonałe wyniki leczenia, obszerna baza dawców oraz rozsądne ceny zawsze załączyli do kliniki pacjentów z innych krajów. W ciągu 5 lat klinika przeprowadziła 5456 cykli pacjentów z 77 państw świata. Wiele osób powracały powtornie, kiedy zastanawiały się o nowym członku rodziny.

W swojej prace Klinika przestrzega europejskich protokolów leczenia zachowując indywidualistyczne podejście do każdego pacjenta. Nasz zespół zastosowuje wszystkie swoje wiedze i doświadczenie, żeby otrzymaliście Państwo taki potrzebny Wam wynik.

Emocje – to jest ważny czynnik w nadejściu ciąży. Centrum obsługi serwisowej cudzoziemskich pacjentów kliniki pozwoli Państwu odczuwać siebie komfortowo i pewnie w ciągu całego procesu leczenia. Pacjentki mogą skorzystać również z pomocy psychologicznej, jeżeli zajdzie potrzeba.

Wieloletnie doświadczenie pokazało, jak poważnie rodzinom nie tylko otrzymać ciążę, ale nosić i urodzić zdrowe dziecko. W odpowiedź na taką potrzebę pacjentów, w klinice pracują konsultacje dla kobiet, oddział położniczy i oddział pomocy noworodkom.

Międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001 potwierdza wysoki poziom fachowców i światowe standardy leczenia.

Zacząć leczenie w Klinice ISIDA jest łatwo. Już teraz może Państwo zrozumieć, które usługi Wam będą potrzebni i obliczyć koszt leczenia. Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania, uprzejmie prosimy nam o tym napisać, chętnie udzielimy Państwu dodatkowych wyjaśnień i informacji. Nasze ceny są przejrzyste – jeśli Państwo nie potrzebują żadnych specjalnych testów, wtedy obliczona dla Was cena będzie włączała i koszt medykamentów oraz dobór dawcy, a nie tylko koszt usług kliniki.

Rozwijamy się

Stale inwestujemy w szkolenia i rozwój naszych pracowników. Nasze lekarze są członkami stowarzyszeń międzynarodowych i regularnie uczestniczą w konferencjach dotyczących IVF-technologii,  przechodzą szkolenia w wiodących klinikach IVF na całym świecie, potwierdzają i zwiększają swoje kategorie kwalifikacji, jak również prowadzają szkolenia kolegom z innych centrów zdrowia. Prowadzimy regularne szkolenia pielęgniarek, inicjując kształcenie i staż.

Z doświadczeniem w dziedzinie IVF-technologii oraz nadawanie najwyższej jakości usług medycznych, aktywnie realizujemy zasady ciągłości w pracy różnych działów i usług kliniki. Dzięki tej ciągłości możemy osiągnąć optymalne efekty medyczne i tworzymy warunki najbardziej komfortowe dla pacjentów.

Pracujemy zgodnie z międzynarodowymi standardami

Klinika ISIDA posiada sertyfikat jakości ISO 9001 międzynarodowy, który jest świadectwem nie tylko poziomu profesjonaliści, ale także standardów leczenia. Jesteśmy pierwszą kliniką która posiada sertyfikacię według międzynarodowego standartu z udziałem ekspertów zagranicznych. Już ponad 9 lat składamy egzamin pod względem zgodności na warunkach przyjętych w normach Europejskich i za każdym razem starannie pracując nad ulepszeniem procesów otrzymujemy wysoką ocenę w opinii ekspertów.

«W ISIDA pracują zmotywowani oraz kompetentni pracownicy. Byłem zdziwiony wysokim standartem jakości ISIDA» – powiada Bruno Imturm, rewident, ekspert w zakresie rozrodczości, położnictwa i ginekologii ze Szwajcarii.

«Oceniam wskaźniki kliniki ISIDA jako bardzo udane i znaczące, na poziomie uznanym autorytetem w dziedzinie IVF, na równi z klinikami świata.

Wyznajemy podejście etyczne i ekologiczne

Nam ufają najdroższe w życiu – wcielenie marzenia o dziecku. Jest ważną dla Państwa pewność że te marzenie jest powierzone liudziom, którzy są w stanie go zrealizować. Dajemy mocne podstawy dla takiego zaufania. Nasi pacjenci są przekonani że zostaną one przepisane tylko do tych leków i procedur, które są naprawdę potrzebne w ich przypadku, a których skuteczność została potwierdzona w badaniach międzynarodowych oraz prywatnych. Leczenie odbywa się w zależności od pewnych protokołów, które funkcjonują jako dowodowe normy międzynarodowe.

Koncentrujemy się na wynikach.

Wszystkie nasze wysiłki są skierowane do realizacji marzeń Państwa o dziecku. Każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy, więc indywidualne podejście – jest najważniejszą zasadą naszej pracy. W naszej klinice mamy wszystko co jest niezbędne żeby marzenie Państwa o ciąży stało się rzeczywistością: wydział leczenia niepłodności z embrioboksem, oddział stacjonarny,  własne operacyjne dla dodatkowych diagnostyki lub korekty z wykorzystaniem technik endoskopowych, własne laboratoria, gdzie są przeprowadzone badania kliniczne oraz genetyczne, kariotyp pacjentów i PGD-diagnostyka embrionu. Towarzyszyć Państwo w klinice będzie kierownik centrum serwisowego do obsługi zagranicznych pacjentów, który będzie przypisany do Państwa w trakcie pobytu.

Duże i zróżnicowane doświadczenie kliniczne lekarzy pozwala nam mieć pewność w rezultacie, nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Nie tylko doskonalimy stale i wzbogacamy nasze doświadczenie, ale również dzielimy się doświadczeniem z kolegami korzystania od wielu lat  z Wspomaganej Reprodukcyjnej Technologii.

Komfort Państwa prowadzi do sukcesu leczenia. Staramy się  jak najwięcej go dostarczyć do Państwa.

ISIDA - NAJWIĘKSZY PRYWATNY CENTRUM MEDYCZNE NA UKRAINIE, DO CZYNIENIA Z PLANOWANIEM RODZINY I ZDROWIA KOBIET.

ISIDA - NAJWIĘKSZY PRYWATNY CENTRUM MEDYCZNE NA UKRAINIE, DO CZYNIENIA Z PLANOWANIEM RODZINY I ZDROWIA KOBIET.

Informacje kontaktowe:

Ukraina, 03126, Kijów, bulwar Iwana Lepse, 65 </br> Ukraina, 03126, Kijów, bulwar Iwana Lepse, 65
+38 (044) 455 88 14 info@isida-ivf.com