Nasz zespół

Switłana Szyjanowa Lekarz reproductologist, lekarz ginekolog-położnik. Kierownik wydziału w leczeniu niepłodności. Doświadczenie w danym zawodzie – 16 lat. W roku 2013 brała udział w szkoleniu z zakresu endoskopowego leczenia w ginekologii we Francji.

Mirosława Wacyk Lekarz-reproductologist, ginekolog-położnik. Kandydat Nauk Medycznych. Doświadczenie w danym zawodzie – 16 lat. W klinice ISIDA pracuje 10 lat. Szkoliła się w instytucjach medycznych Rosji oraz Francji. Jest członkiem Towarzystwa Rozrodu Człowieka Ukrainy i Wspólnoty Europejskiej Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE).

 

Alina Palamarczuk Lekarz-reproductologist, ginekolog-położnik. Doświadczenie w danym zawodzie – 15 lat. W klinice ISIDA pracuje 8 lat. Jest członkiem Stowarzyszenia Rozrodu Człowieka Ukrainy i Współnoty Europejskiej Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE).

Andzej Sadowy Lekarz-reproductologist, ginekolog-położnik, lekarz diagnostyki ultradzwiękowej. Kandydat Nauk Medycznych. Doświadczenie w danym zawodzie – 17 lat. W klinice ISIDA pracuje 11 lat.

Switłana Turbanist Lekarz-reproductologist. Doświadczenie w danym zawodzie – 19 lat. W klinice ISIDA pracuje 13 lat. Jest członkiem prezydium Ukraińskiego Stowarzyszenia Medycyny Rozrodu (USMR), członek Europejskiego Stowarzyszenia Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE),  Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycyny Rozrodu. Corocznie uczestniczy w kongresach USMR, ESHRE i ASRM.

Eugenia Ulijewa Endokrynolog (czynnik niepłodności męskiej), embriolog. Doświadczenie w danym zawodzie – 18 lat. W klinice ISIDA pracuje 15 lat. Jest członkiem ESHRE, USMR.

Ksenia Hażylenko Lekarz ginekolog-położnik, lekarz genetyk, lekarz diagnostyki ultradzwiękowej. Doświadczenie w danym zawodzie – 21 lat. W klinice ISIDA pracuje 12 lat. Jest członkiem prezydium Ukraińskiego Stowarzyszenia Medycyny Rozrodu i Europejskiego Stowarzyszenia ginekologii endokrynologicznej.

ISIDA - NAJWIĘKSZY PRYWATNY CENTRUM MEDYCZNE NA UKRAINIE, DO CZYNIENIA Z PLANOWANIEM RODZINY I ZDROWIA KOBIET.

ISIDA - NAJWIĘKSZY PRYWATNY CENTRUM MEDYCZNE NA UKRAINIE, DO CZYNIENIA Z PLANOWANIEM RODZINY I ZDROWIA KOBIET.

Informacje kontaktowe:

Ukraina, 03126, Kijów, bulwar Iwana Lepse, 65 </br> Ukraina, 03126, Kijów, bulwar Iwana Lepse, 65
+38 (044) 455 88 14 info@isida-ivf.com