/ / Wartość leczenia

Wartość leczenia

Wybór pacjentów zagranicznych na korzyść ISIDA jest faktem najwyższej efektywności leczenia, wysokiego poziomu zawodowego lekarzy, warunków komfortu oraz bezpieczeństwa w klinice, na poziomie europejskiej jakości i protokołów. A wszystko to przy względnie niskiej wartości. W porównianiu z innymi krajami europejskimi, nasze ceny są trzy razy mniej.

Dla wygody Państwa, usługi kliniki są połączone w standartowych pakietach ze stałą ceną. Jeśli wiecie już najbardziej odpowiedni Państwu schemat leczenia, macie możliwość określić ile to będzie kosztować samodzielnie.

Wszystkie pakiety zawierają wszystkie niezbędne rutynowe badania, leki i ICSI.

Jeżeli Wasz wypadek nie wymaga żadnych dodatkowych procedur diagnostycznych lub terapeutycznych, wtedy w Waszym wypadku nie ma żadnych dodatkowych kosztów dla leczenia w klinice ISIDA.

1. IVF 3 266 EUR

Wszystkie poprzednie zbadania, stymulacja superowulacji, punkcja, ICSI i transfrowanie oocytów odbywają sie w naszej klinice ISIDA. Nasi lekarze będą uważnie obserwować stan Waszego zdrowia w ciągu całego leczenia.

Pakiet zawiera wszystkie niezbędnie leki do stymulacji i ICSI.

*Jeśli stymulacja będzie się przeprowadzona Waszym lekarzem w swoim kraju, a u nas tylko punkcja oraz transferowanie, wtedy wartość pakietu będzie niższa.

2. IVF z wykorzystaniem oocytów dawców 4 576 EUR

Cechą charakterystyczną tego pakietu jest to, że część procedur wykonują sie zdalnie. Zbadanie wstępne Państwo będzie przechodzić samodzielnie w wygodnym dla Państwa miejscu i poprostu możecie do nas wyślać swoje wyniki. Leki do przygotowania waszej macicy do ciąży trzeba będzie kupić samodzielnie.

Pakiet zawiera wszystkie niezbędnie leki do stymulacji dawcy i ICSI.

3. IVF z wykorzystaniem kriokonserwacji embrionów 580 EUR

Program ten został przeprowadzony pacjentom, którzy przechodzili wcześniej cykle IVF lub IVF z wykorzystaniem oocytów dawców w klinice ISIDA i zostali się u nich zamróżone embriony.

Jeżeli pierwsza próba okazała się nieudaną, lub zamyśliliście się o drugim dziecku, wtedy przeprowadzenie IVF z wykorzystaniem kriokonserwacji embrionów jest najlepszą metodą leczenia. Wasze zarodki są gotowe do transferowania i Państwu trzeba będzie przyjechać do kliniki ISIDA tylko na 2-3 dni.

4. Transportowanie IVF

Jest unikalną nowoczesną metodą leczenia z użyciem komórek dawcy.

W naszej klinice będzie przygotowany dla Państwa dawca, wykonana punkcja oocytów, wykonywane nawożenie nasieniem Waszego parnera lub dawcę, otrzymane zarodki zostaną dostarczone przez kuriera do Waszej kliniki.

Ten szczególny rodzaj leczenia wymaga ścisłej współpracy między klinikami, dlatego jeśli jesteście zainteresowani, prosimy poinformować o tym lekarza i poprosić go skontaktować się z nami dla koordynacji całego procesu.

Ceny pakietów kliniki są najbardziej atrakcyjnymi w Europie. Ta osobliwość formuje się przez pewną liczbę czynników:

  • Stosunkowo niedroga wartość usług personelu medycznego w porownianiu z krajami Europy. Ważne aby pamiętać, że ten czynnik nie odnosi się do jakości usług, a jest funkcją lokalnego rynku pracy;
  • Specjalne warunki współpracy ze światowymi liderami firm farmaceutycznych. Duży przepływ pacjentów pozwala im zapewnić najlepszą wartość klinice. Z kolei nie stawiamy żadnych dokładek na ceny na leki, ponieważ podstawą naszego biznesu jest jakościowa medyczna usługa, a nie sprzedaż farmaceutycznych preparatów;
  • Stosunkowo niedrogi usługi dawców;
  • Norma rentowności kliniki: zachowujemy balans. Nasze zadanie żeby jak najwięcej ludzi odczuli radość od tego że wzięli na ręce swoje dziecko.
Zapłodnienie in vitro oocytów z wykorzystaniem oocytów dawcy, leków dla odbiorcy – Pierwsza próba 3 920,00 EUR
Zapłodnienie in vitro z wykorzystaniem oocytów dawcy, bez zastosowania leków dla odbiorcy – Pierwsza próba 3 660,00 EUR
Zapłodnienie in vitro z wykorzystaniem oocytów własnego dawcy oraz leków dla odbiorcy 1 3 110,00 EUR
Zapłodnienie in vitro z wykorzystaniem oocytów własnego dawcy bez zastosowania leków dla odbiorcy 1 1 840,00 EUR
Zapłodnienie in vitro (z wykorzystaniem leków) – Pierwsza próba 2 610,00 EUR
Zapłodnienie in vitro w naturalnym cyklu z przeniesieniem kriokonserwowanych embrionów (IVF+KRIO) (z zastosowaniem leków) – pierwsza próba 2 406,00 EUR
Zamróżenie oocytów z wykorzystaniem leków 3 500,00 EUR
Zamróżenie oocytów bez wykorzystania leków 1 149,50 EUR
Mikroiniekcji plemnika do komórki jajowej (ICSI) 655,60 EUR
Przechowywanie kriokonserwowanego materiału (plemnik, zarodki, komórki jajowe) (12 miesięcy) 161,00 EUR
Kultywacja blastocyst 96,60 EUR
Metoda Assisted Hatching (zwolnienie embriona od zewnętrznej błony) 240,40 EUR
PGD (Genetyczna diagnostyka preimplantacyjna) 5 chromosomów do identyfikacji najbardziej powszechnych aneuploidii 1 150,00 EUR
PGD (Genetyczna diagnostyka preimplantacyjna) 8 chromosomów do identyfikacji najbardziej powszechnych aneuploidii 1 437,50 EUR
ISIDA - NAJWIĘKSZY PRYWATNY CENTRUM MEDYCZNE NA UKRAINIE, DO CZYNIENIA Z PLANOWANIEM RODZINY I ZDROWIA KOBIET.

ISIDA - NAJWIĘKSZY PRYWATNY CENTRUM MEDYCZNE NA UKRAINIE, DO CZYNIENIA Z PLANOWANIEM RODZINY I ZDROWIA KOBIET.

Informacje kontaktowe:

Ukraina, 03126, Kijów, bulwar Iwana Lepse, 65 </br> Ukraina, 03126, Kijów, bulwar Iwana Lepse, 65
+38 (044) 455 88 14 info@isida-ivf.com